AMIGO von Graslic

18. března 2006 v 18:54 | Blanka Filipiová |  Vzpomínáme


ČMKU/ND 16604, t. č. 31216, žíhaný pes, nar.:14. 10. 2001 zemřel 2. 11 2008
Amínek je naše zlato!!! Tento pejsek nám z vrhu A zbyl, v šesti měsících jsme se rozhodli, že už ho nebudeme dál nabízet a nechali jsme si ho. Jeho životní krédo je : plná miska a pohodlná matrace! Amínek není výstavní typ, ale má úžasnou povahu!!! Takové naše miminko. Nooo, on si myslí, že je stále miminko :)))
Jeho fotečky naleznete v jeho galerii foto Amigo. Nebo v jeho inter. albu zde.Také se můžete podívat na jeho pár výstavních známek zde.
On je náš lemroušek, ale s bráchou se dokáže pěkně poprat, což nás velmi mrzí. Začíná si Ascani a Amí už se ostře brání. Byla to chyba, nechat si dva hafuče, ale už se stalo. Kdyby měl Ascani stejnou povahu jako Amigo, tak spolu vycházejí skvěle. Ascani je domácí trhač, ale u nás mu to neprochází. Tohle je taková tmavá stránka.


Celá naše smečka miluje výlety, jakékoliv a kamkoliv. Jízda autem, vlakem, pěšky ............... všechno je baví.Jezdíme na různé akce, kde je mnoho lidí, aut, psů, rachotu. Všechno zvládají perfektně.Ale, stejně nejlíp je v přírodě :)))

Ten na zemi je Amínek :))) a kouše do něj Askáč.

A ještě jednu ...........

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama