Lucky Dajhar-dog

30. července 2007 v 16:21 | Blanka Filipiová |  Vzpomínáme
ČMKU/ND/18141/05, t. č. ....., modrý pes , nar.: 8. 6. 2005
Lucky Dajhar-dog ( pro nás Lukáš ), je bráška Lulu. Prošel stejným osudem se svojí sestřičkou. I na něm se toho dost podepsalo. Lukášek díky zanedbání péče o oči oslepl. Prodělal zatím jednu operaci víček. Pan doktor si oči fotil a prohlásil, že horší na stole ještě neměl. Operace a plastika byla úspěšná. Jen se mu začíná ta žláza zase ukazovat, takže zřejmě bude další operace. Nakonec by se měla dělat ještě operace té rohovky pod mikroskopem. Ale to je zatím daleko.
Lukášek žije u kamarádky Katky asi 1KM od nás spolu s Rexem z útulku a Bobeškem ( původně zakoupeného jako ND bez PP ). Žijí v malém a roztomilém baráčku s velkou zahrádkou v hezoučkém údolíčku. Baráček je ještě v rekonstrukci. Má tam i několik oveček za sousedky :)))


S Bobeškem moc nevychází, zato s Rexíkem ( netopýrem ) jsou velká dvojka :)))Jeho další fotečky naleznete v jeho galerii nebo v jeho inter. albu zde spolu s jeho kamarády.Lukáška má jeho nová rodina také velmi ráda.Už se těším na jeho další fotečky. Moc příležitostí není, protože je takovej " svůj ", prát se neumí, ale ježí se na kluky o sto šest :))). Je to výbornej fotbalista a hračička.Jooo a taky pěknej obšourník, ale to je tajné :)))Také tě máme moc rádi..................

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama