Naše feny

Lulu Dajhar-dog

24. prosince 2006 v 15:50 | Blanka Filipiová
Glitter Photos
ČMKU/ND/18144/05, t. č.1949, modrá fena, nar: 8. 6. 2005
Tak tohle je naše Lulu. Celé jméno je Lulu Dajhar-dog. Je to naše střívečko. Strašná škoda, že si nemůže svůj život užít jako jiní pejsani, kvůli svému zdravotnímu stavu. Má zmrzačenou přední pacinu. Tento úraz je starý a provázel jí důležitým vývojem a růstem, proto rostla špatně, tak má k tomu ještě na zadní min. 3-4 dysplazii. Od veterináře dostala nařízeno držet štíhlou linii, málo pohybu a kloubní výživu, aby tu s náma mohla být co nejdéle. Jakmile se prý nezvedne, je konec ! Tenhle verdikt jsem v ordinaci obrečela a tak musíme vše dodržovat, což se Lul moc nelíbí. Je to věčný nenažranec, běhala by o sto šest a prášky do krku je jak za trest.
Dostat do ruky původní majitele, tak neodejdou vcelku !!!
Lulči bráška Lukáš , díky těm víčkům oslepl na jedno oko.
Další fotečky naleznete v její galerii nebo na inter. albu zde.
Lulu je opravdu nádherná fenka, krásná hlava i tělo. Bohužel se štěňátek od Lul nikdy nedočkáme, protože je kvůli zdrav. stavu mít NESMÍ !!! Což jsme předpokládali. Ale nám to nevadí. Jen je to škoda, mohla být velkým přínosem do chovu.


Je to skvělá, veselá, absoulutně neagrasivní a přátelská holka. Moc mi připomíná chováním moji Citušku.
Je to bezvadná modelka, moc dobře se fotí :)))
Perfektně se tu adaptovala v chodu naší domácnosti a smečky. Kluci jí milujou. Po smrti Citušky tu bylo strašně prázdno, které nám tu Lul vyplnila. Hlavně Ascani zase ožil a vrátil se do štěněčích let :)))


Takhle si tu blbnou :))), valila jsem oči jak Ascani při hře dokáže být ohleduplný a ví, že za ním nemůže tak běhat, jak by on chtěl, tak běhá a vždycky se nechá schválně povalit, proběhne se a vrátí se k ní, aby nemusela dobíhat ona :)))


I přes naše občasné, soukromé problémy věřím, že ji dokážeme vynahradit její omezení a co nejlépe necháme užít svůj život.Máme tě rádi ................... rozmazlenče !!!

 
 

Reklama